„Guzik z Pętelką” LOGOPEDA
Konsultacje Online

OPINIE


„Mój synek Karolek nie potrafił powiedzieć głoski „r”. Z Panią Hanią pracowaliśmy niecałe 3 miesiące. Pani Hania zawsze potrafiła zmotywować moje dziecko do pracy, ale nigdy nie stawiała przed Karolem zadań, którym on nie mógłby podołać. Cierpliwie wszystko wyjaśniała i nagle okazywało się, że po kilku próbach mój synek potrafi bezbłędnie wykonać ćwiczenie! Takie małe sukcesy były dla Karola bardzo budujące. Synek lubił spotkania z Panią Hanią i chętnie ćwiczył. Jestem bardzo zadowolona z zajęć jak i z efektów naszej pracy! Byłam zaskoczona, że tak szybko udało nam się poskromić niesforną głoskę. Polecam!”

Sylwia Golimowska, mama Karola

***

„Pani Hania prowadzi zajęcia logopedyczne z naszym (obecnie pięcio- i pół letnim) synem Stasiem od sierpnia 2012 roku. Już od pierwszych spotkań zaimponował nam profesjonalizm, z jakim dokonała diagnozy i znalazła skuteczne rodzaje ćwiczeń zmierzających do eliminacji stwierdzonych wad wymowy. Na zajęciach z synem Pani Hania nie ogranicza się do wąsko postrzeganej logopedii lecz wykorzystuje także obszerną wiedzę, jaką posiada z innych dziedzin (medycyny i pedagogiki). Prowadziła z naszym dzieckiem zajęcia zwiększające koncentrację, pamięć, zdolności manualne, wydmuchiwanie nosem. To ostatnie, związane bezpośrednio z wymową głosek nosowych, zaowocowało tym, że syn w końcu nauczył się radzić sobie z katarem. Tak więc, wiele ćwiczeń przynosiło dostrzegalne efekty, nie tylko, jeśli chodzi o poprawność wymowy, ale także w innych dziedzinach, niezbędnych do funkcjonowania. Pani Hania potrafi zainteresować dziecko wykonywanymi przez nie zadaniami, wyróżnia się ogromną cierpliwością, przyjacielskim i życzliwym stosunkiem do dziecka. Na zajęciach wprowadza pewną dawkę humoru, która wciąga dziecko w zajęcia zapobiegając uczuciu znużenia. Zajęcia odbywały się on-line, co jednak nie ograniczało skuteczności metod terapii. Pewnym negatywnym skutkiem tej formy pracy były przypadki zrywania połączenia. Zaletą natomiast było poczucie egzotyki miejsca zamieszkania Pani Hani (odkrycie przez nasze dziecko, że mieszka ona w mieście, gdzie jeżdżą piętrowe, czerwone autobusy). Po 7 miesiącach zajęć stwierdzamy ogromne pozytywne efekty pracy wykonanej z naszym synem przez Panią Hanię.”

Monika i Mirosław Habowscy

***

„Pani Hania jest osobą godną polecenia. Jej profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta jest odczuwalne od pierwszego kontaktu. Służyła radą dla nas-rodziców, co było dla nas dużym wsparciem. Jeżeli jeszcze raz miałabym szukać logopedy dla mojej córki, z pewnością zwróciłam bym się do Pani Hani Cyran.”

Maja i Wojciech Grzelikowie

***

„Pani Hania szybko nawiązała serdeczny kontakt z naszym z natury dość nieśmiałym synem, umiejętnie motywowała go do pracy i skutecznie zachęcała do pokonywania artykulacyjnych trudności. Zajęcia on-line były dla nas bardzo wygodną formą pracy. Nie musieliśmy wychodzić z domu, ani organizować na ten czas opieki dla młodszego dziecka. Utrzymywaliśmy z panią Hanią stały kontakt mailowy i telefoniczny. Wszelkie wątpliwości wyjaśnialiśmy szybko i bezproblemowo. Zdyscyplinowanie ruchliwego dziecka, by siedziało w zasięgu kamery, jest jak najbardziej możliwe - syn w ciągu 12 spotkań opanował pięknie wymowę głosek sprawiających mu trudności. Zróżnicowane ćwiczenia i indywidualizacja podejścia nie pozwoliły się nudzić Jasiowi podczas naszej pracy.”

Polecamy!
Monika i Tomasz Kuczajowie


Wszystkie teksty oraz zdjęcia zamieszczone na stronie są moją własnością. Ich kopiowanie i publikowanie na stronach internetowych
bez mojej zgody, jest naruszeniem praw autorskich (ustawa z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).