- Aby skorzystać z konsultacji lub zajęć online potrzebujesz: dostępu do Internetu, kamery internetowej, głośników, mikrofonu, komunikatora Skype oraz adresu e-mail.
- Jeśli spełniasz warunki wymienione w punkcie 1, skontaktuj się z logopedą. Możesz to uczynić drogą mailową. Szczegóły w zakładce KONTAKT. W mailu, możliwie dokładnie opisz swój problem oraz oczekiwania. Możesz też zasugerować dogodny dla Ciebie termin rozmowy próbnej.
- Razem z logopedą ustal termin rozmowy próbnej.
- W ustalonym terminie oczekuj na połączenie z logopedą za pomocą komunikatora internetowego Skype.
Rozmowa próbna jest bezpłatna. Służy naszemu poznaniu się i ocenieniu, czy dany problem logopedyczny może być prowadzony online. Podczas tej rozmowy logopeda przedstawi Ci także Regulamin oraz ustali z Tobą wysokość opłat za oferowane usługi. Rozmowa próbna kończy się Twoją decyzją o przystąpieniu lub zrezygnowaniu ze spotkań z logopedą.
W przypadku konsultacji logopedycznej możliwe jest odbycie spotkania, z pominięciem rozmowy próbnej. Wtedy też, opłata za konsultację ustalana jest drogą mailową.
- Jeśli rozmowa próbna przebiegnie pomyślnie, a ty zdecydujesz się przystąpić do zajęć online, w ciągu 14 dni dostarcz logopedzie dokumenty, o które logopeda uprzednio Cię poprosi.
- Umów się z logopedą na dogodny dla Ciebie termin spotkania. Pamiętaj o tym, iż spotkanie realizowane jest po uzyskaniu przez logopedę potwierdzenia wpływu ustalonego podczas rozmowy kwalifikacyjnej wynagrodzenia.
- W umówionym dniu i godzinie oczekuj na kontakt z logopedą za pomocą komunikatora internetowego Skype.
- Po każdym spotkaniu otrzymasz od logopedy napisany dla Ciebie zestaw ćwiczeń wraz z komentarzem.
- Pracuj systematycznie.
|
|